SuperBingo Metropolis 21.02.2010 castigatori in aceasta seara.

Premii 30.000 lei la taloane gratuite
Cordau Dives – jud Bihor
Nicolae Bota – Vadosa jud Harghita
Melinda Carnai – Baia Sprie Maramures
Sergiu Mitru – Tg Murest jud Mures
Gheorghe Alistar – Hunedoara
Vasile Covaci –Olari jud Arad
Ana Pasat – Valea Domneasca Vaslui
Doru Corcodel – Constanta
Florin – jud Maramures
Iuliana Ionita – Ploiesti jud Prahova

Castigatori Premii 20.000 lei cartoane gratuite
Ioan Burz – Brad Hunedoara
Manea Florin Razvan – Roma Italia(online)
Gheorghe Serbanoiu – Bucuresti sect 4
Ion Dumitru – Bucuresti
Mihai Filip – Constanta jud Constanta
Daniela Parvu – Sibiu
Anisoara Mititelu – Braila
Ioan Scutariu – Lisma Botosani
Paraschiva Ilie – Slatina Olt
Toma Teodorescu – Bucuresti

Castigatori premii 1.000 lei taloane gratuite
Hirceag Ana- Aiud Alba
Flesteriu Dorina- Galda de Jos Alba
Bobicescu Nicolae – Girbova Alba
Mercea Codruta- Macea jud Arad
Serbanoiu Nadina Magdalena- Burghea de jos/ Arges
Frant Dumitru- Comanesti/ Bacau
Vrabuie Maranda- Huruiesti / Bacau
Ghitas Ioan Gavril – Auseu / Bihor
Danciu Cristian Ionut – Fanate jud Bihor
Racean Mihaela – Lechnita Bistrita Nasaud
Moisan Florentina – Valea Magherus Bistrita Nasaud
Vasilachi Camelia – Curtesti Botosani
Podosu Neculae – Fagaras jud Brasov
Santa Angela – Lovnic jud Brasov
Dumitru Marinel – Buzau jud Buzau
Leonte Blandu- Bucuresti
Bajenru Petre – Bucuresti
Bathori Andrei – Bucuresti
Patoi Mihai – Bucuresti
Micu Gheorghe – Bucuresti
belu Nicolae – Bucuresti
Micu Gheorge – Bucuresti
Bradaian Ilie – Bucuresti
Calin- Mihaita – Bucuresti
Calin Elena Simona – Bucuresti
Nebuta Sofia – Oltenia Calarasi
Izvenari Alin – Resita Caras Severin
Ciotarla Gheorghe – Resita Caras Severin
Cora livia – Campia Turzii / Cluj
Raras Maria- Cluj Napoca jud Cluj
Tat Marius Catalin – Cluj Napoca
Luca Mariua- Cluj Napoca
Patrascu Maria- Constanta jud Constanta
Dumitru Teodora – Constanta
Ciubuc Ioan – Constanta
Mihai Ionut – Constanta, Navodari
Ifrim Viorica – Constanta
Sinla Lojos Eino – Bodoc Covasna
Biszok Eleonora – Sf Gheorghe Covasna
Nitu Mariu – Branesti jud Dambovita
Gabaroi Anica – Fieni Dambovita
Stoica Flavius Georgian – Cetatea Dolj
Obleaga Constantin – Craiova Dolj
Iota Costel – Solcuta jud Dolj
Matei Stela – Galati jud Galati
Condrache Constantina – Galati
Velian Vasile – Ireaca jud Galati
Craita Steliana – Giurgiu
Ciocinta Mariana- Giurgiu
Mitroi Stelian – Neiomir Gorj
Vacaru Simona – TG Jiu Gorj
Kuti Etelka – Odorhei Harghita
Visalon Petronela – Fetesti jud Ialomita
Ionascu Cristina- Iasi jud Iasi
Gavriluc Constantin – Mircesti / Iasi
Silvinschi Andree Elena – Podu Iloaiei Iasi
Rosianu Adrian Aurel – Chiajna Ilfov
Zavaracu Mircea Luigi – Dobroiesti Ilfov
Coman Marian – Ograda Ilfov
Zagaria Sanda – Baia Mare Maramures
Betiu Mihaleche – Balacita Mehedinti
Ognean Marius Gabriel – Tg Mures jud Mures
Diga Stefan – Roman Neamt
Zamfir Adrian – Caracal Olt
Bazurir Ionela – Slatina Olt
Goaga Rodica – Brebu Prahova
Petre Carmen Elena – Ploiesti Prahova
Lobos Alina – Bobota Salaj
Bcja Marioara Marinela – Negresti Oas jud Satu Mare
Penzes Elisabeta – Oas Satu Mare
Ciociu Gheorhe – Apoldu de Sus jud Sibiu,
Fantana Maria – Sibiu jud Sibiu
Lesenciuc Mihai Teodor – Breaza Suceava
Murarita Aneta – Falticeni Suceava
Roncis Lucretia – Alexand ria Teleorman
Blenea Petru – Gotlob jud Timis
Lacnstadter Petru Pavel- Timis, Lugoj
Oprea Dumitru – Timis, Lugoj
Ungureanu Stefania – Timis, Lugoj
Stoica Ioana – Macin jud Tulcea
Gulica Octavian – Berbesti Valcea
Mitrica Ciceron – Pruneni Valcea
Pasaroiu Ion – Sinesti jud Valcea
Panzaru Niciulai – Vaslui jud Vaslui
Bari Mihaita – Vrancea, Focsani
Rusu Laurentiu – Focsani / Vrancea

Castigatori online
Iosif Iacob Marius – Nicosia Cipru
Craciun Andronic Adrian – Cluj Napoca jud Cluj
Lupu Stefan Daniel – Londra Anglia
Iancau Voicu – Londra Anglia
Pleata Stefan- WoodBridge Canada

Castigatori 1000 lei taloane necastigatoare
Ciurariu Petre – Sebes jud Alba
Nita Maria – Stefanesti Arges
Antal Liana Marinela – Arad
Vacariu Teodora Paula – Arad jud Arad
Bouleanu Alexandru – Cotmeana Arges
Rincianu Niscov – Buzau jud Buzau
Mares Fanica – Braila
Botis Florin – Oradea jud Bihor
Panaitescu Eugenia – Baragan Braila
Pinti Dan Elena – Fagaras Brasov
Popica Mihaela – Vama Buzaului Brasov
Ojog Toni – Bacau jud Bacau
Draganescu Liviu – Bacau
Bratulescu Bulugea Alex – Brasov jud Brasov
Tivlica Iulian – Botosani
Bara Livia – Rontau jud Bihor
Pintican Marinel – Bistrita jud Bistrita Nasaud
Chisu Margareta – Bucuresti
Dediu Haralambie – Bucuresti
Vasilescu Stefan – Bucuresti
Vencsel Monica – Bucuresti
Gaman Stefania – Bucuresti
Geambasu Remus – Constanta
Ivascanu Nuta – Caras Severin
Turnea Petru Florin – Bolvasnita jud Caras Severin
Baboiana Alina – Turda – Cluj Napoca
Nicola Ion – Gildau jud Calarasi
Iarca Marian – Mircea Voda jud Dambovita
Olteanu Marcel – Craiova jud Dolj
Soroiu Aurica – Targoviste Dambovita
Cantaragiu Tincuta – Tecuci – Galati
Pascal Zenovia Anisoara – Galati
Fainarea Daniel – Galati
Oprinoiu Gabriel – Galati
Grigore Savu – Tecuci – Galati
Paun Gheorghe – Galati
Sultanoiu Ion – Dambova / Gorj
Miron Nicoleta – Giurgiu
Feraru Marian – Pantelimon Ilfov
Buica Petre – Snagov Ilfov
Loghin Claudia Nicoleta – Vulcan judHunedoara
Halastuan Cosmin – Lupeni Hunedoara
Gyori Mariana – Baia Sprie Maramures
Olar Cipriana – Targu Mures jud Mures
Sabau Elena – Reghin – Mures
Baciu Costel – Cortu Vames Neamt
Namu Flori – Babadag – Tulcea
Rusu Simona Virginia – Timisoara
Gyori Nicolae – Baia Sprie jud Maramures
Peto Irma – Odorheiu Secuiesc Harghita
Rizea Gheorghe – Schiulesti jud Prahova
Stancu Nicolae – Ciorani Prahova
Screciu Marius – Prunisor Mehedinti
Zasz Zsolt – Sarmasag – Salaj
Casoni Silvia – Satu Mare jud Satu Mare
Gabor Iuliana – Dirzos jud Sibiu
Covaliuc Ioan Voler – Sibiu jud Sibiu
Tamaian Gheorghe – Negresti Oas jud Satu Mare
Zanfir Constantin – Focsani / Vrancea
Macovei Mihaela – Husi jud Vaslui
Udulae Gheorghe – Ramnicu Valcea
Diaconu Ion – Focsani – Vrancea
Andries Emanuela – Nisiporesti jud Neamt
Moisescu Stela – Alexandria jud Teleorman
Lucan Mariana – Radauti Suceava

Castigatori Online
Bejan Radu Catalin – Lazio Italia
Plopeanu Marian – Roma – Italia
Panduru Cristian – Germania
Popescu Marinela – Ladispoli Italia
Sava Mihai Stefan – Oravita jud Caras Severin
Udrea Lizica – Tandarei jud Ialomita
Ciaia Cozmin Alin – Botosani
Macarie Margareta – Oradea jud Bihor

Avem si premiul de Super Linie si Super Bingo Metropolis
Premiu de linie 20 lei si Bingo 100 lei

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here