Castigatori Super Bingo 17 ianuarie 2010 lista castigatorilor Super Bingo Metropolis . Castigatori Taloane Gratuite, Taloane negastigatoare din 17.01.2010.

15 premii Concursul Telefonic, premiul maxim 150.000 lei:
Boeriu Cornelia Selimbar Sibiu 120.000 lei (a avut cumparat Top)
Silvia Vidrea – Valcele jud Covasna 50.000 lei
Anisoara Rozor – Medias jud Sibiu 120.000 lei
Marcela Petruta – Zabrani jud Arad 70.000 lei
Ion Teodorescu – Sinaia jud Prahova 100.000 lei
Dragan Voichita – Vata de Jos jud Hunedoara 120.000 lei
Lacramioara Tibescu – Brasov jud Brasov 140.000 lei
Vasile Ilies – Salaj Jud Zalau 100.000 lei
Dan Ioan Ionica – Braesti jud Botosani 130.000
Mariana Cojocaru – Calarasi Jud Calarasi 120.000 lei
Alexandru Florescu Bucuresti 80.000 lei
Adriana Pricop – Piatra Neamt jud Neamt 140.000 lei
Ionela Radu – Bucuresti 90.000 lei
Nicolae Iordache – Gaesti jud Dambovita 130.000 lei

10 Castigatori premii de 30.000 lei la taloane gratuite

Maria Timea Nita – Pitesti Arges
Florin Banu – Stroiesti jud Arges
Nicoleta Pana – Buzau jud Buzau
Catalin Petre – Campina Prahova
Lenuta Tutunaru – Visina jud Olt
Betica Colompar – Cenad Timis
Gheorghe Diaconescu – Tg Jiu jud Gorj
Cristina Eparu – Targoviste jud Dambovita
Victor Georgeoiu – Rm Valcea jud Valcea
Gabriel Diaconu –

10 Premii 20.000 lei Taloane Gratuite

Marioara Murariu – Miercuea Ciuc jud Harghita
Elena Neamtiu – Sibiu Hasag Jud Sibiu
Mihail Brulea – Bruni jud Timis
Mihai Ilisei – Bugus jud Bacau
Dinu Moldovan Cluj Napoca jud Cluj
Marian Voicu – Codlea jud Brasov
Octavian Dumitru – Tulcea jud Tulcea
Grigore Mohorea – Galati Jud Galati
Vasile Bran – Traian jud Olt
Andrei fertasii – Repedea jud Maramures

Premiu de linie 20 lei, Castigatori Bingo 100 lei
Castigatori taloane gratuite 1000 lei
Trif Marian – Sebes jud Alba
Vacnu Corina – Sebes – jud Alba
Draghiciu Nicolae Alba Iulia
Matis Florentina – Arad jud Arad
Avram Solvastru – Arad jud Arad
Gheorghe elena – Buzoiesti jud Arges
Plopeanu Eleonora Pitesti Arges
Sirbu Cristian Nistor – Pitesti Arges
Ilinca Ana – Onesti jud Bacau
Fecioru Gheorghe – Bacau jud Bacau
Toma Gheorghe – Capalna jud Bihor
Gocz Sorin – Oradea jud Bihor
Bot Elena – Oradea jud Bihor
Caculea Crina Bistrita jud Bistrita Nasaud
Rebrean Claudia – Bistrita jud Bistrita Nasaud
Amariei Dorina Mihaela – Dragalina jud Botosani
Vicol Daniela – Botosani jud Botosani
Vatav Aurelia – Braila jud Braila
Balan Irina – Tufesti Braila
Ciausu Marioara – Codlea jud Brasov
Iovita Ciprian – Prejmer Brasov
Pandrea Gheorghe – Sacele jud Brasov
Capota Mihai – Parscov jud Buzau
Stratulat Costela – Calarasi jud Calarasi
Marin Popescu Emilia – Calarasi jud Calarasi
Stoian Gabriela – Resita jud Caransebes
Muntean Doina – Caransebes jud Caraj Severin
Pop Adrian – Dej jud Cluj
Cazacu Ionut – Constanta
Leonte Ion – Lumina jud Constanta
Arsene Mihai – Corbu jud Constanta
Began Lavinia Elena – Constanta jud Constanta
Morarescu Cosmin – Craiova jud Dolj
Radu Iata – Poiana Mare jud Dolj
Badea Lucian – Izvoare jud Dolj
Tonescu Ion – Filiasi jud dolj
Bejenar Aurel Galati jus Galati
Cocis Carmen – Giurgiu jud Giurgiu
Toma Lavinia – Balteni jud Gorj
Niculesu Dumitru- Tetila jus Gorj
Cioran Aurica – Deva jud Hunedoara
Marinescu Maria- Festesti jus Ialomita
Romaniuc Nicoleta – Iasi jud Iasi
Nechita Liliana Iasi jud iasi
Barabas Ileana – Bucuresti
Avram Lucian – Bucuresti
Mogos Elena – Bucuresti
Stoica Rovena – Bucuresti
Dascalu Liviu – Bucuresti
Dragomirescu Elena – Bucuresti
Dugala Mihai – Bucuresti
Stefan Elena – Voluntari Ilfov
Petre Constantin – Ciolpani Ilfov
Dumitrache Dobrita – Pipera Ilfov
Balanean Mihaela – Baia Mare jud Maramures
Sugar Edita – Baia Mare Maramures
Matoi Costel – Drobeta Turnu Severin jud Mehedinti
Iacobici George – Orsova jud Mehedinti
Ghiurca Alex Martin – Tarnaveni jus Mures
Lazar Delia Crina – Ludus jud Mures
Ionescu Nataia – Piatra Neamt jud Neamt
Bulai Aneta – Podoleni jud Neamt
Deftea Mariana – Cungrea jus Olt
Matei Maria – Stefanesti jud Prahova
Stancut Adrian- Busteni jud Prahova
Gheorghica Valentin – Sinaia jud Prahova
Calin Vataselu Ana Maria -Sinaia jud Prahova
Paska Marius – Criseni jud Salaj
Osan Victor Satu Mare jud Satu mare
Busuioc Valeriu – Satu Mare jud Satu Mare
Lungu Daniel Costel – Suceava jud Suceava
Catargiu Spiridon – Capu Codrului jud Suceava
Togan Danut- Videle jud Teleorman
Gh Vasile – Alexandria Teleorman
Serte ghe Adrian – Timisoara jud Timis
Kadam Claudia – Timisoara jud Timis
Boearciuc Valeriu M Kogalniceanu jud Tulcea
Sechila Emil Ioan – Tulcea jud Tulcea
Badea Maria – Rm Valcea jud Valcea
Grecu Niculina Barlad jud Vaslui
Palimariciuc Mihai – Vaslui jud Vaslui
Gavrila Viorel – Pufesti jud Vrancea
ilies Vasile – Zalau jud Salaj

Online
Durlescu Dan -Strei jud Hunedoara
Dovlete Catalin Nicusor – Dr Turnu severin Mehedinti
Sarbu Alina – Poiana Campina Prahova
Simionas Ioan – Franta
Buglea Calin Ioan – Spania
Dorin Stirbei – Spania

Castigatori 1000 lei taloane necastigatoare:
Lupsan Nicolae – Cugir jud alba
Sarac Ioan Ciprian – Arad jud Arad
Nitoi Daniela Maria- Santana jud Arad
Mihai Madalina Bacau jud Bacau
Bodar Gheorghe – Oradea jud Bihor
Buzgo Emeric – Oradea Bihor
Vasile Toma – Bistrita jud Bistrita
Eftemie Ciprian – Braila
Buzea Vasile – Braila
Demeter Margareta – Sacele Brasov
Bota Ioan Ciprian – Brasov jud Brasov
Lepadatu Ion – Ramnicelu jud Buzau
Iacob floare – Beceni jud Buzau
Viloaia Anghelina jud Caras Severin
Pop Sergiu Cristian – Gherla jud Cluj
Semenescu Gh Barna – Cluj Napoca jud cluj
Nicolae Daniel – Medgidia jud Constanta
Molnad Szilad – Sf Gheorghe jud Covasna
Postelnicu andra Ionela – Targoviste jud Dambovita
Ciuca Ion – Craiova jud Dolj
Ciobanu corneliu Danut – Galati jud Galati
Lungeanu dumitra – Branistea Galati
Georgescu Luciana – Giurgiu
Zugravu daniela – aninoasa jud gorj
Tufisi constntin – aninoasa jud Gorj
Stoica Aurel – Balan jud Harghita
Mara constanta – Timpa jud Hunedoara
Pintea Mariora- baita jud Hunedoara
Radu Irina Silvia – Slobozia jud Ialomita
Pascu aureliana – Amara jud Ialomita
Balan Vioral – Pascani jud Iasi
Mistrieanu Petrica – Pscani iasi
Bumbu Florentina -domnesti Ilfov
Kindris Bogdan – Viseu de sus Maramures
Filip maria – Suciu de Sus Maramures
Hogea Laurentiu – Seleus jud Mures
Gherghen Ioan Iulian – Sighisoara jud Mures
Istrati Varvara – Piatra Neamt jud Neamt
Budica Mihai – Gradinari jud Olt
Grancea Constantin jud Prahova
Pall Iuliu Lucian Zalau Salaj
Ciorba Dumitru – Certeze jud Satu Mare
Marcu alina sibiu
anghel Ionel Sibiu
Axanei Dumitru RAdauti jud Suceava
Vusatiuc Vasile – Balcauti jud Suceava
Lungu Camelia – Lunca jud Teleorman
Bodirca florica jud Teleorman
Retian Paraschiva – Dumbravita jud timis
Ardelean Gheorghe – Bazosu Nou jud Timis
Miclea Emil – Dumbravita Timis
Coroiu Maria – Ceamurlia Tulcea
Grigore Dimu – Tulcea jud tulcea
Halip Marian – Brosteni Vrancea
Boboc costel – Odobesti jud Vrancea
Micu Valilica – Bucuresti
Dinu Cristina – Bucuresti
Roman Alexandria – Bucuresti
Chelaru Valentin – Bucuresti
Badea Adrian – Bucuresti
Tataru Stelian – Bucuresti
Filip Aurel – Bucuresti

online
Malasinca Tanania Iasi
Niculae RAzvan Ion Bucuresti
Lucescu dumitru Iasi
Timofte Ionela – anglia Londra
Cazan Stefan Anglia
Turcu Geanina – Avrig Sibiu
Bobonea Ioan – Media sibiu
Stan Nicolae – Spania

Lista COMPLETA A castigatorilor Super Bingo 17 ianuarie 2010.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here