Aici va fi afisata lista castigatorilor la Super bingo metropolis la editia din 14 martie(14.03.2010).

Lista cu castigatori super bingo metropolis va fi disponibila luni, 15 martie.

Castigatori concurs telefonic

Urna Online – Florentina Zlat – Constanta 80.000 RON

Alina

Vasilica Juncanariu – Londra, Anglia 110.000 RON

Eugen Ciprian Lupu – Lerida, Spania 150.000 RON

Constantina Badicescu – Craiova 120.000 RON

George Irinel Jianu – Motru, Gorj 130.000 RON

Adelina

Dorina

Tudorel Mihaila – 80.000 RON

Lavinia

Dumitru Cojocariu – Victoria, Brasov 140.000 RON

Constantin

Postolache Dimofte – Snagov, Ilfov 150.000 RON

Violeta Stan – Targu Ocna, Bacau 100.000 RON

Ioana Epureanu – Pitesti 130.000 RON

Vintila Ungureanu – Bragadiru, Ilfov 140.000 RON

Castigatori 30.000 RON

Draghici Angelica – Chiscon, Braila

Botosani – Teo Baceanu

Piatra Nemat – Marian Dascalu

Suceava – Ionel Maraloiu

Olt, Oborseiu – Marcela Netoiu

Alba Iulia – Adrian

Satu Mare – Maria Elisabeta

Petrila, Hunedoara – Maria Neica

Orsova – Florica

Suceava – Dan Dumitru Maxim

Castigatori 20.000 RON

Rachelu, Tulcea – Ionela Bodea

Buzau, Posta Chicau – Eduard

Hunedoara – Angelica Craciun

Bucuresti – Costea Dan Mihai

Timis, Rapovita – Pamfil Morar

Buzau – Marinela Davidescu

Bucuresti – Viorica

Snagov, Buzau – Marin Andrei

Carabanca, Vaslui – Alin Petcu

Bahnea, Mures – Chinga Stupariu

Castigatori taloane necastigatoare 1.000 RON

Nechiforciuc Mircea – Radauti / Suceava

Ciocirlan Saveta – Braila

Purecel Gheorghe – Barcani / Covasna

Popa Vasilica – Targu Mures

Botez Eugen – Barlad

Tanasa Lavinia – Focsani

Mogosescu Eusebiu – Bucuresti

Iovu Vasile – Varis / Timis

Boncan Laurentiu ilie – Olanu / Valcea

Simerean Elena – Bobalna / Hunedoara

Lazar Marin – Petresti / Dambovita

Petcu Marin – Bucuresti

Reman Gheorghe – Bistrita

Dosan Paul ALex – Cluj Napoca

Laszlo Daniela – Lupeni / Hunedoara

Moga Adrian – Sinaia

Tiple Gheorghe – Sighetu Marmatiei

Covatariu Stefan – Falticeni

Ranciog Daniela – P. Cilnau / Buzau

Ilies Ciprian – Tg. neamt / Neamt

Radoi Lazar – Orsova / Mehedinti

Oncescu Maria – Pucioasa / Dambovita

Barastefan Emilia Diana -Halmagiu / Arad

Vizitiu Mariana – Darmanesti / Bacau

Micu Radu – Timisoara

bal Marcel – Vinatori / Giurgiu

Posoiu Vasile – Calarasi

Bucurei Octavian – Campina / Prahova

Semenescu Dumitru Liviu – Drobeta Turnu Severin

Stoica Florin – Bucuresti

Volosciuc Daniel – Sighetu Marmatiei / Maramures

Surdei Constantin – Bucuresti

Bosoaga Maria – Vaslui

Rusu Adrian – Tulcea

Tudosa Constantin – Piatra neamt

Iones Petru Catalin – Livada de Bihor / Bihor

Suica Alice Alina – Targoviste

Bohak Florin – Arad

Zarnescu gheorghe – Arad

Dedu Nicoleta – Bucuresti

Bosman Dumitru – Giurgiu

Maria Dan Ion – Bucuresti

Anghel Toader – Ivesti / Galati

Corlaci Ioan – Sibiu

Gugulica Iulian – Ciurea / Iasi

Preda Nicolae – Bals / Olt

Simpetru Iulian – Constanta

Rus Ioana – Cuvin / Arad

Stan Marin – Niculitel / Tulcea

Ciupitu Petre – Straoane / Vrancea

Petre Ionela – Ion Roata / Ialomita

Cirstea Constantin – Borcani / Covasna

Kiss Csongor – Reghin / Mures

Bogiu Lucretia – Nasaud

Mihalcea Liliana – Roesti / Valcea

Tugui Marcel – Bursuceni / Suceava

Galea Alin Ioan – Cluj Napoca

Foltic Viorica – Bucuresti

Popa Cristinel – Resita

Ierima Anuta – Caran / Timis

Bianu Monica – Fagaras / Brasov

Radu marian – Mioveni

Moldovan Nicolae – Bistrita

Zori Bogdan Ionut – Bucuresti

Roman Valentn – Calafat / Dolj

Ilyes Ioan – Guraslau / Salaj

Ignat Valuta – Murfatlar / Constanta

Tamas Marius – Brasov

Pogor Ecaterina – Trifesti / Iasi

Dobre Catalin Florin – Voluntari / Ilfov

Copalceanu Ion – Comarnic / Prahova

Moise Georgeta – Aninoasa / Hunedoara

Dumitru Constanta – Pitesti

Savulescu Cristain – Vedea / Arges

Chita Ioana – Slatina / Olt

Neagu Mioara – Bucuresti

Truica Stelian – Peretu / Teleorman

Patrascu Ancuta – Braila

Cadar oana – Zalau

Ion Eremia Camelia – Tulcea

Luca Paul – Calarasi

Minanos Agneta – Reghin / Mures

Stejar Eduard – Balanesti / Neamt

Zimbran Ioan – Resita

Toma Matei – Slobozia

Puia Ilie – Campia Turzii

Blaga Viluca – Gheorghieni / Harghita

Morar Floarea – Aiud

Matras Vasile – Brasov

Constantinescu Aurel – Bucuresti

Biz Dumitru – Monor / Bistrita Nasaud

Anghel Toader – Ivesti / Galati

Contiu Dumitru – Coruia / Maramures

Niculescu Valentina – Bucuresti

Fecioru Cristian – Cotusca / Botosani

Gyargy Stefan – Gheorghieni / harghita

Bodaescu Stelian – Bucuresti

Mihalache Mircea – Alexandria

Leu Dumitra – Bucuresti

Marin Maria – Campina

Cosor Neculai – L. Veche / Bacau

Ion Niculina – Ialomita

barbu Ioana – Agigea /Constanta

Filipescu Cristiana – Ticleni / Gorj

Dancea Aurelia – Cugir / Alba

Tudose Elena – Sibiu

Costache Iuliana – Bucuresti

Cuceu Aurelia Rosica – Satu Mare

Bogatu Niculina – Filiasi / Dolj

Colta Angela – baile Felix / Bihor

Bugeac Marin – Adunatii Copaceni / Giurgiu

Covasa Lenuta – Buzau

luminea Gheorghe – Valeni / Valcea

Pasca Vasile – Scarisoara / Alba

Anghel Toader – Ivesti / Galati

Preoteasa Ioana – Alexandria

Stoicanescu Maria – Teregova / Caras Severin

Dumitrescu Niculina – Bucuresti

Stanciu Ioana – Franta / la Roche bernard

Bradatan Andrei – Falticeni / Suceava

Anghel Alexandru – Bucuresti

Rosu verginia – Bucursti

Zecheru Liviu – Monteoru / Buzau

Dumitru Niculina – Bucuresti

Stoean Mircea – Bucuresti

Medan Eva – Baia Sprie / Maramures

Dumbraveanu Virgi; – Botosani

Sterian Jana – Mangalia / Constanta

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here